Gaziler Mh. Issıkgöl Cd. No:138/45 Gebze / Kocaeli
Hemen Arayın +90 (262) 502 51 25
Mail Gönderin info@areabilisim.net

Hakkımızda

Dijital dönüşümü bizimle yakalayın
Area Bilgi Teknolojileri

Dijital İhtiyaçlarınıza Çözümler

Area Bilişim tarafından yönetilen güvenlik çözümleri, finansal ve güvenlik bilincine sahip şirketlerin ana işlerine odaklanmalarına yardımcı olurken, güvenlik ve uyumluluk için güvenliklerini yönetir ve izleriz. İşletmenize tam gereksinimlerinize göre uygun maliyetli BT çözümleri sağlayacak uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. Müşterilerimize, BT sistemlerini ve işlerini her zaman sorunsuz bir şekilde sürdürmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları destek ve güvenceyi sağlamaya çalışıyoruz. Kurumsal yardım masası ve uzaktan destek sistemlerini kullanan Area Bilişim personeli, görevlerinde yardımcı olmak için sektördeki en iyi araçları kullanmaktadır.

  • Bilişim Danışmanlığı
  • Sonicwall Destek & Çözümleri
  • Comodo Destek & Çözümleri
  • Ağ Güvenliği
  • Bulut Yedekleme
  • Microsoft Lisanlama
  • Sanallaştırma
  • Bakım Anlaşması

Uzman Önerileri ve Destek

Şirketlerle çalışan on yıldan fazla bir deneyime sahip olan Area Bilişim, BT desteği ve BT danışmanlığı hizmet endüstrisi içinde rakipsiz bir uzmanlık ve uzmanlık bilgisi kazanmıştır. En iyi servis seviyesinin yanı sıra en iyi tavsiye ve destek konusunda her zaman güvence altına alabilirsiniz. İşinizi ilk yaptığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca BT destek teknisyenlerimiz global olarak işletmelere uzman tavsiyesi ve BT destek hizmetleri sağlama konusunda deneyim kazandılar. Şirketinize her şekilde fayda sağlayan hizmetleri sunmak için çabalıyoruz.

Müşterilerimize bağlıyız ve birçok kuruluş için tavsiye edilen bir tedarikçiyiz Ekibimiz ülke genelinde 100’den fazla yeni ve yerleşik işletmeyi destekledi. BT altyapıları ve çözümleri, iş yerlerinin yoğun bir ofis ortamında sorunsuz çalışmasını sağlayan ve doğru uzman BT desteği ve önerileri genel personel verimliliğine zarar verebilir.

Rekabetin ötesinde kalabilmek için, emrinizde en son teknolojilerle donatılmak gerekiyor. Bu teknolojiler, işletmenizin her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlar ve henüz onları benimsememiş olanlar üzerinde size üstünlük sağlar. Bizimle ilişkili olan IT Destek Mühendisleri ekibi, BT sistemlerinizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak için neyin gerekli olduğunu bilmek için doğru yetkinliklere sahiptir.

Ayrıca, işletmelerinin olağanüstü bir şekilde büyümesini sağlamak için müşterilerimize uzman BT destek hizmetleri ve rehberlik sağlamayı taahhüt ediyoruz. Günümüz işletmeleri, insan çabalarını azaltmak ve iş verimliliğini artırmak için otomatik hale gelmeye başladı. Ancak, farklı işletmelerin ihtiyaçlarına uygun strateji ve tasarım teknolojisi mutlaka uzman BT becerileri ve deneyimine ihtiyaç duyar. En iyi olduğumuz şey budur.

Doğru yere geldiğinizden daha fazla bir Uzman BT Desteği ve tavsiyesi arıyorsanız lütfen 0262 502 51 25 numaralı telefondan bizi arayın veya sizinle temasa geçmek için bir arama isteyin.