Gaziler Mh. Issıkgöl Cd. No:138/45 Gebze / Kocaeli
Hemen Arayın +90 (262) 502 51 25
Mail Gönderin info@areabilisim.net

Çözümlerimiz

Firmanıza özel, güncel, yenilikçi ve güvenilir çözümler!
Bilişim Danışmanlığı
Area, hızlı yanıt, yüksek kullanılabilirlik ve işlerinde minimum aksaklık gerektiren müşteriler için tasarlanmış birinci sınıf bir BT desteği sunmaktadır.
Sonicwall Destek
SonicWall, dünya çapında küçük ve orta ölçekli işletmeleri, girişimleri ve devlet kurumlarını savunan 27 yıldan uzun süredir siber suç endüstrisiyle mücadele etmektedir.
Comodo Destek
Comodo, bireylerin, orta ölçekli şirketlerden dünyanın en büyük şirketlerine kadar olan ağlarını ve altyapılarını doğrulamak ve güvence altına alan dünyanın en büyük sertifika otoritesidir.
Ağ Güvenliği
İnternet ve E-Posta'ya erişim hemen hemen tüm işletmeler için bir zorunluluktur. Bu nedenle, ağınızın ve BT altyapınızın potansiyel saldırılara karşı güvenli olduğundan emin olmak son derece önemlidir.
Bulut Yedekleme
Veri yedeklemesinin kritik görevi, herhangi bir organizasyon için pahalı ve zorlu bir çaba olabilir. Neyse ki, Area basit ama ticari açıdan güçlü bir yedekleme çözümü sunuyor.
Microsoft Lisanlama
Microsoft yazılımı ve abonelik hizmetini birden fazla kopya, medya veya tam paket ürünle birlikte satılan belgelerin kopyalarını satın almaya gerek kalmadan lisanslamak için kullanılır.
Sanallaştırma
Sanallaştırma, geleneksel olarak donanıma bağlı kaynakları kullanarak faydalı BT hizmetleri oluşturmanıza olanak sağlayan teknolojidir. Yeteneklerini birçok kullanıcı veya ortam arasında dağıtarak fiziksel bir makinenin tam kapasitesini kullanmanızı sağlar.