Bakım Anlaşması ve Teknik Servis Hizmetlerimiz

Firmanıza özel, güncel, yenilikçi ve güvenilir çözümler!


Sözleşmesiz Servis ve Bakım Hizmetlerimiz

Sözleşmesiz Servis ve Bakım Hizmetlerimiz

Kurumsal firmalara sorun anında verdiğimiz destek paketimizdir. Firma ile saat üzerinden ekonomik fiyatlar üzerinden anlaşma yapılır ve bu anlaşma çerçevesinde hizmetler verilir. Yerinde servis hizmeti, Sunucu, Backup Cihazı, Freewall, Bilgisayar (Pc), Notebook, Uzak masaüstü bağlantısı ve sınırsız telefon desteği mevcuttur.


Onarım ve Parça Değişim Hizmetlerimiz

Arızalı veya garanti süresi biten her marka sunucu, Bilgisayar, Notebook ve yazıcıların yazılımsal yada donanımsal arıza tespitleri, onarım ve gerekli parça değişimleri yapılmaktadır. Bakım sözleşmeleri firmalarımızın cihazlarında parça kullanılmadan yapılan onarımlardan ücret talep edilmemektedir. Sözleşmeli müşterilerimizin ve Gebze sınırları içerisinde bulunan sözleşmesiz müşterilerimizin arızalı ürünleri kendilerinden tarafımızca teslim alınır ve onarım bitiminde teslim edilir.

Mobil Çözümler

Kiosk Çözümleri

Sözleşmeli Bakım ve Servis Hizmetlerimiz

Sözleşmeli Bakım ve Servis Hizmetlerimizde ise, firma ile 8 aylık yada 1 yıllık olmak üzere yapılan anlaşmaya göre, haftanın belirlenmiş bir gününde yada rutin bir gün olmadan sorun ve arıza anında cağrı yapıldığında, mesai saatleri içerisinde, Yerinde Servis Hizmeti, Sunucu, Backup Cihazı, Freewall, Bilgisayar (Pc), Notebook, Uzak masaüstü bağlantısı ile sorun çözme işlemi yapılır.
Sistemde sorun meydana gelmemesi için, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar. Detaylı bilgi ve fiyatlandırmalar için lütfen irtibata geçiniz.


Ürünlerimiz

Satış Hizmetlerimiz
Area Bilişim olarak teknolojinin getirdiği ürünler konusunda, siz değerli müşterilerimize satış hizmeti vermekteyiz. Firmamız güçlü üretici ve toptancı ilişkileri sayesinde, teknolojinin en yeni ürünlerini, marka bağımsız olarak müşterilerimizin beklentisi doğrultusunda en uygun fiyata ve en iyi şekilde sunmaktadır. Satış sonrasında da lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Talebe göre hizmet anlayışını artı kurumsal kimliği ile bütünleştiren satış hizmetleri departmanımız, müşterilerimizin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel bir hizmet bütünü sunmaktadır.

Ana Ürün Gruplarımız


• Network ve Ağ Ürünleri
• Sunucular
• Veri Depolama Ürünleri
• Kişisel Bilgisayarlar
• Yazıcılar
• Tüketim Malzemeleri
• Sarf Malzemeler
• Yazılım Ürünleri
• Güvenlik Ürünleri
• Yedek Parça ve Aksesuar HP Samsung Toshıba Intel IBM Mıcrosoft TREND Micro Synantec

Web Çözümleri