Çözümlerimiz

Firmanıza özel, güncel, yenilikçi ve güvenilir çözümler!


Yazılım Çözümleri

Network Çözümlerimiz

Network ve güvenlik çözümleri grubumuz müşterilerinin iş süreçlerinde yüksek önem taşıyan IP tabanlı uygulamalar olan ERP, Datebase, Mail, CRM, SCM, B2B, B2C, Voice gibi hız ve güvenliğin önemli olduğu uygulamalarda ihtiyaçları karşılamak üzere;

-Yapısal / Akıllı Kablolama

-(LAN) Yerel Alan Ağları

-(WLAN) Kablosuz Ağlar

-İletişim Ağları Üzerinden Ses ve Video Aktarımı çözümleri üretilmektedir


Depolama Çözümlerimiz

Harici Tape ve Autoloader cihazları ile ARCServe, Symantec, Acronis yazılımlarını kullanarak data güvenliği sağlanmaktadır.

Mobil Çözümler

Kiosk Çözümleri

Microsoft Çözümlerimiz

Sahip olduğumuz uzmanlıklar kapsamında müşterilerimize BT yatırımlarını genişletmek ve yenilemek için Microsoft Teknik Destek, Lisanslama ve Danışmanlık Hizmetleri sunulmaktadır.


Web / Media Çözümlerimiz

Web dünyasında ihtiyacınız olan tasarım ve uygulamalarınız için firmanıza özel, uygun ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

Web Çözümleri

Kiosk Çözümleri

Sunucu Çözümlerimiz

Giriş seviyesi sunuculardan, en yüksek kapasiteli sunuculara kadar satış, kurulum ve yapılandırma akabinde oluşan sorunlarda yerinde ya da uzaktan bağlantı ile teknik destek verilmektedir.


Güvenlik Çözümlerimiz

Kurumsal bilgi güvenliği ihtiyaçlarımızın gerektirdiği güvenlik önlemlerini hayata geçirecek yazılım ve donanım altyapısıyla anahtar teslim çözümler sunulmaktadır. Çözümlerimizde marka bağımsız hareket etmekle bu kapsamda güvenlik duvarı, güvenlik tüneli (VPN), saldırı tespit sistemleri, içerik denetimi, antivirüs sistemleri, güvenlik kimlik doğrulama ve bilgi gizliliği çözümlerinde dünya lideri firmaların ürünleri kullanılmaktadır.

Web Çözümleri